fopen po X-té

Dobrý den. Na svém webu používám funkci fopen k načtení dat z jiného serveru. Fci jsem povolil v souboru .htaccess pomocí příkazu
php_flag allow_url_fopen on. V pondělí jsem kontroloval stránky a z ničeho nic (teda aspoň pro mě) to přestalo fungovat. Změnilo se něco, poradí někdo?
také mám v .htaccess:
php_flag allow_url_fopen on
ale funkce phpinfo() ukazuje Local i Master Value Off
Takže se asi něco změnilo
A poradí nám nějaký admin, co s tím?
Admini se zde příliš nevyskytují. Snad je možnost jim napsat na podpora@webzdarma.cz nebo se spolehnout na to, že bude intervenovat nějaký moderátor.
Koukal jsem, kde je server fkdynamovb.wz.cz a zjistil, že je na IP 88.86.113.152, to je ta samá IP na jaké je ten můj web.
Vzhledem k tomu, že na tom mém webu je už PHP5, tak se to celé jeví, že se na na něm zkouší přechod z PHP4 na PHP5 a na to nastavení se asi zapomnělo.
Asi před měsíce to vypadalo, že fungovala fsockopen, ale ta je nyní také už zakázaná.
<HTML>Ano, už jsem to tu jednou <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=55081&t=55067">říkala</a> - na serveru s php5 (kde jsou vaše weby) je jiné nastavení a direktivu allow_url_fopen není možné nastavit pomocí .htaccess. Zkusím se samozřejmě poptat, jak to celé vypadá.</HTML>