Mail()

Zdravím, poradíte mi prosím někdo,jakou funkci mám použít,když si chci nechat poslat z webu maila přes formulář,ALE MÁM TAM VÍC,NEŽ 5 POLÍ? píše mi to chybovou hlášku,že funkce mail má nejvíc 5 parametrů.. Díky
<HTML>Ano, možná. Jo, to klidně může psát, proto je to chybová hláška. Nemáte zač.

<small>Pokud se vám moje reakce zdá být příliš krátká, zkuste prodloužit svůj dotaz o zdrojový kód, ve kterém se ten mail pokoušíte odeslat. Pak by mohla být i moje (či jiných lidí) reakce delší.</small></HTML>
Když selže všechno, přečti si návod: http://us2.php.net/manual/en/function.mail.php
vy jste oškliví, nejspíš by měl použít tečku a pospojovat údaje z formuláře jako číslo bot, oblíbenou kapelu a podobné do jedné proměnné, která bude tvorit obsah toho parametru, který odpovídá tělu mailu
díky.... zkusím to..
Dal obecnou otázku (bez ukázky kódu), dostal obecnou odpověď.
<?
$jmeno = $_POST['jmeno'];
$prijmeni = $_POST['prijmeni'];
$ulice = $_POST['ulice'];
$cp = $_POST['cp'];
$psc = $_POST['psc'];
$mesto = $_POST['psc'];
$email = $_POST['email'];
$koncert = $_POST['koncert'];
$pocet = $_POST['pocet'];

if ($jmeno!="" and $prijmeni!="" and $ulice!="" and $cp!="" and $psc!="" and $mesto!="" and $email"="" and $koncert!="" and $pocet!="" and $mesto!="")
{
Mail("muj@mail.cz", $jmeno, $prijmeni, $ulice, $cp, $psc, $mesto, "Od: " . $email, $koncert, $pocet);
echo "<p><strong>email byl odeslán</strong>.</p>";
}
else
{
echo "<p>nepodařilo se odeslat</p>";
}
?>
jo,ted koukám,že by tam mělo být u čísel !=="" ale to už mám opravený..problém je jen s počtem těch polí... děkuju
<HTML>Naučte se PHP a prostudujte si manuál k funkci <a href="http://cz2.php.net/function.mail">mail()</a>, zejména si prohlédněte význam jednotlivých parametrů. Něco z toho jste nepochopil.</HTML>
no,možná proto tady hledám radu,víš?
<HTML>Možná proto se tomu říká 'Fórum' a ne 'Uděláme za vás'. Tady se člověku dostane nasměrování ke správné odpovědi. Víte aspoň, co děláte špatně, nebo jste si tu funkci mail() zatím neprostudoval?

Mimochodem, ds vám poradil velmi dobře.</HTML>
Všechny rady potřebné k vyřešení už tu máš. Hlavně link na manuál - JSOU TAM I PŘÍKLADY.

Toto je nejdůležitější:
bool mail ( string $to , string $subject , string $message)

Takže zjednodušeně, mezi závorkami můžeš mít max 2 čárky, které oddělí tři parametry. Ty tam sekáš čárek, jak hospodský piva na účet.
zbi: říká se: "Seká to jako Baťa cvičky" - když už je nyní jméno Baťa aktuální
kopec: už je to OK?
OT:
Zkouším Chrome a tohle mi ten "hňup" píše:

Varování: Návštěva těchto stránek může poškodit váš počítač!
Webové stránky na adrese rock-moto.wz.cz obsahují prvky ze stránek www.google.com.updatesoftware.index.d81f0f02cd6a877358cde8fbdbad89a5.rootit2.info, které zřejmě obsahují malware - software, jenž může poškodit váš počítač nebo jinak působit bez vašeho souhlasu. Pouhým navštívením stránek, které obsahují malware, se může váš počítač nakazit.
No když se podívám do zdrojáku té stránky, tak tomu jsem ochotný i uvěřit. To je teda humus a google asi dělá poplach oprávněně.
<HTML>Držte se tématu.</HTML>
$a = 'Adela';
$b = 'Bartolomej';
$c = 'Cecilka';
a funkce je definovana:
function echo($text) {vypist $text;}
Jak to udelas, aby jsi vypsal vsechny 3 a nemusel funkci volat 3x?

zmejme nechapes priklady a dokumentaci
cz.php.net/mail
http://cz2.php.net/manual/en/function.mail.php
tak zkusim vysvetlit

bool mail ( string $to , string $subject , string $message [, string $additional_headers [, string $additional_parameters ]] )

bool mail () = znamena, ze funkce mail vraci hodnotu ciselneho typu bool (boolean), ktery nabyva hodnot 0,1 (true, false atd)
string $to = prvni parametr je komu ma prijit mail, obvykle mailova adresa, zadava se jako typ retezec (coz znamena, ze mail(9.9) vypise ERROR )
string $subject = druhy parametr je predmet mailu, take typu retezec
string $message = treti parametr je retezec se zpravou
[, string $additional_headers = ctvrty, nepovinny, proto ta zavorka, je nastaveni hlavicky mailu
[, string $additional_parameters ] = dalsi nepovinny, nejake ostatni veci

blize viz tabulka v dokumentaci.
Cili, ty zadavas:

Mail("muj@mail.cz", $jmeno, $prijmeni, $ulice, $cp, $psc, $mesto, "Od: " . $email, $koncert, $pocet);
$to = "muj@mail.cz";
$subject = $jmeno; //nesmysl, predmet mailu je "mail z webu"
$message = "text"; //jenze ty mas $message = $prijmeni;
// $header = $ulice;
// $add = $cp;
mail ($to , $subject , $message, $header, $add);
mail ($to , $subject , $message);

cili potrebujes promenne spojit do retezce. Jak se to dela?
google.com spojovani promennych php