Nejde mi registrace nového webu na webzdarma

Ahoj, mám už od 13.6.2002 problém! snažím se zaregistrovat si nové weby (jsem nucen právě u vás, protože jinde za podobné registrace musím platit - a navíc potřebuji podporu php, kterou např. na www.atlas.cz a jinde nenabízí) Registrace probíhá pohodově do té chvíle, co přijde pokec o tom, že budu kontaktován emailem! Tento email mi přijde, je v něm jistý html kód, který mám jako potvrzení registrace vložit do svého prohlížeče nebo na něj jednoduše kliknout!! Toto učiním, ale namísto toho, abych tím došel k finále mé registrace, dojde mi tentýž email!! Dělám-li ten den registraci cca šesti webů a tento kolotoč s potvrzováním emailů projedu 10x, mám pak stotisíc chutí udělat pořádnou bolest a trápení těm, kteří se těší ze samé skutečnosti, že mi nejde zaregistrovat web! Je skutečně tak příjemné sledovat, jak se na druhém konci drátu člověk vzteká, vzteky bourá vše co potká ... jen kvůli tomu, že se nedaří tato registrace?? Denně píšu emaily na support@webzdarma.cz, taktéž na podpora@webzdarma.cz, taktéž na admin@webzdarma.cz ... dokonce aby se necítili lidi na tamních pracovištích o něco ošizeni proti mě, zapakoval jsem jim všech cca 60 emailů, které jsem obdržel od webzdarma, aby si také "vychutnali" tu šílenou legrácku!!

Ptám se: Existuje řešení??? Prosím pomozte, než příjdu o nervy!! Díky

JOSEF DOFEK
Masarykova 20, 691 25 Vranovice
Telefon: 0626/433046, ICQ: 98739660
E mail: jdofek@cmail.cz
Domovská stránka: http://www.notecka.cz
pokud vim ja, registrace funguji - pred par dny jsem to osobne vyzkousel... zkus mi na email poslat domenu, kterou chces regnout a ja to schvalne zkusim ode mne...

m.s.
btw: nejsou eroticke stranky na wz zakazane [http://menu.aktualne.cz] ?

-.s
Trochu drsatické řešení nezdá se ti?!
Nestačil by náhodou jeden e-mail? Jestli se ti tu nelíbí, tak zas můžeš vodject...
A ani se moc adminovi nedivím že ti neodpověděl^_^.
Já bych taky neodpovídal^_^.
Čekej, jdu to vyzkoušet...
Tak žádost jsem odeslal... čekám na mail...
Mno, a stranky jsem si v pohode zaregistroval tak nevim co chces...
Sic nevím, kolik ti je ale odhaduji tě tak na 30 možná více zdáš se mi dosti nervózní^_^.
Mno, ja od nekoho dostat 60 emalilu, trebas sebezoufalejsich, tak je bez vahani smazu a ignoruju :o) ... Me se registrace povedla taky bez problemu ... kopirujes tu adresu opravdu celou ?

Radek
A nestačilo by na to clicknout?
Asi neslo (jinak by to nejspis udelal) ... ne kazdej emailovej klient je tak "vychytralej" jako MS Outlak :)))

Radek