w3surf.cz - sháníme programátory do týmu....

Sháníme mladistvé (15+) programátory php, javascript (html a css samozřejmostí)
do týmu, jsme parta lidí, z větší části studentů, která vyvíjí webové projekty....

V současnosti jde o w3surf.cz, chceme svým potencionál-
ním zákazníkům nabídnout množství kvalitních služeb, a tak přijmeme až 10 nových lidí...

Co Vám můžeme nabídnout ? Dle odvedené práce se s Vámi rozdělíme o určité pro-
cento ze zisku ;o)...

Případní zájemci, nechť píší na e-mail: info@w3surf.cz , bude dobré, když spolu s pře-
hledem všeho co umíte zašlete i nějaké ty reference ;o).


Hezký zbytek dne přeje w3surf team.
--------------------------------------------
http://www.w3surf.cz
Jojo, mladiství... nadšení, nezkušení, dají se opít rohlíkem... skvělá cílová skupina :D

Co takhle nějaké jméno? Název vyhledatelný v obchodním rejstříku? Cokoliv, protože "w3surf team" a "jsme parta lidí" je velice věrohodné ;)
No, tak jediné čím se můžeme představit je tato stránka - www.w3surf.cz .

Z větší části jsme my sami studenti, tak mezi sebe nechceme tahat starší generace, dáme přednost stejné věkové kategorii, co na tom může být podezřelé ?
>> Co Vám můžeme nabídnout ? Dle odvedené práce se s Vámi rozdělíme o určité pro-
cento ze zisku ;o)...

O jaky zisk se jako jedna. Jako penize? Paklize ano, pak se jedna o podnikani a na nej plati zakony. To znamena, mit zivnostensky list a odvadet statu dane. Ci co.
Samozrejme muzete "podnikat" i bez zivnostnaku, ale pouze do urcite castky. Podil ze zisku vsak bude mizive, takze se tim neuzivite.

Delejte si klidne co chcete, jen rikam, ze vase cinnost neni zrovna podle pravidel.
A navic, pokud chcete zaujmout, tak mizive informace, jakym je pouze email, na prestiz neprida. Prave spise odradi.
<HTML>Já jsem byl při založení tématu na vahách, diskutoval jsem o tom i s Thalií, zda to mám smazat.

Přeci jen:
- je to reklama
- nemáte nikde žádné info o sobě.
- na serveru w3surf.cz bych čekal cosi jako hlavní stránku toho týmu. místo toho je tam nějaký pofidérní projekt samoklikání

Ale nakonec jsem se rozhodl to tu nechat. Ať si tu nedůvěru trochu užijete.</HTML>
A já bych to smazal - akorát to zabírá kilobajty v databázi a užitek z toho není žádný
<HTML>Kilobajty to zatím nejsou. Na smazání počkám tak den, dva ;)</HTML>
<HTML>Nevidim duvod proc to mazat.
Nezni to sice jako nabidka od renomovane spolecnosti, ale to take nejsou..
Programatori kolem 15ti let asi tezko budou hledat bezne zamestanani na HPP/PU/ZL a to nejenom kvuli veku, skole ci mozna i zkusenostem ale i rade jinych faktoru. Takovy kolektivni projekt at uz zadarmo, nebo bez perspektivy (a tim netvrdim ze tohle zadnou nema, mluvim obecne) muze prinest za tyden vic zkusenosti nez solo projekty za rok.</HTML>