Prosím o pomoc...

Ahoj... Už jsem tu psal a chci k tomu ještě říct nějaké podrobnější věci..

Chtěl bych si udělat podobnou stránku jako http://gobie.org.web4ce.cz/bradavice/
Jenomže já neumím PHP... Tak bych chtěl někoho požádat jestli by mi nemohl pomoct udělat stránky s administrací,přihlašováním a registrací...
Také s nějakým menu,forum nebo chat, sloupec kdo je právě online atd...
Také bych potřeboval,aby se těm kdo není zaregistrovaný nezobrazovali všechny rubriky jako těm zaregistrovaným a aby ty někteří aby mohli třeba do jedné té rubriky psát článek... A třeba já abych moh psát do všeho...
Kdo by měl zájem mi ppmoct,tak ať napíše na ICQ: 381-851-682 nebo na mail...
Děkuju
A kolik za to? Podle toho co vsechno chces, tak zadarmo ti to nikdo neudela a levny to taky nebude. Jedine fanousek by mohl slevit.
Mě by stačila jenom stránka (se vzhledem který bych chtěl) s administrací,přihlašovacím panelem a tou registrací.. A samozdřejmě nějaký menu...
Ondra: my chápeme, co by jsi ráčil, ale tohle všechno není jedna stránka, to je víc stránek a jak už psal Tomík, zadarmo ti to těžko někdo udělá. Buď se poohlédni po nějakém CMS nebo RS a nebo si dej zakázku na provedení práce a připrav si nějakou tu korunu...
Mohli by jste mi někdo jenom alespoň tak stručne vysvětlit co je to to CMS a RS?
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=what+is+CMS&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=
=Tom=
CMS = RS ;)

=Ondra=
CMS - Content management system
RS - Redakční systém
Jinak lze to vysvětlit jako systém pro správu obsahu (v těchto případech webových stránek). Jejich princip je prakticky identický s tím, co požaduješ. ->

Vetsinou i podporují několik úrovní přihlášení ('admin',uzivatel).
Skoro kazdý takový systém má dobře zpracovanou svoji nápovědu a je proto zbytečné, abych tady popisoval (z toho co vím) jeden, když si vybereš jiný systém.

Jejich instalace většinou probíhá velmi jednoduše - buď pouhým nahráním na web nebo přes soubor(stránka,která tě to instalací provede a udělá všechno sama - vytvoří soubory, databáze, configy, ...) :)
neproklikaval jsem ty odkazy, tak me kdyztak neukamenujte... ale zadarmo toho je... treba, je to v cestine... http://www.supersvet.cz/download.php
=Jakub bednarský=
A četl jsi věechny příspěvky ve vlákně? Všechny nejpoužívanější RS jsou zdarma! ;)

To, ze není něco zdarma se týkalo RS na míru podle požadavků ;)
Freeze:
"CMS = RS ;)"
Jo jo, záleží na lidech. Ty to tak bereš, já to beru tak, že RS je obraná verze CMS která neumí nic jiného než přidat příspěvek, upravit ho, smazat ho, možná nějakou tu práci s kategoriemi příspěvků - prostě trapnej blogovací systém, kdežto RS umí kompletní správu webu se vším všudy. Ale jak jsem psal - co člověk, to názor ;)
<HTML>Rekl bych i naopak.
Takovy bezny malofiremni web ktery ma 5 polozek v menu a kazda stranka je "clanek" je typickym prikladem CMS, jelikoz administrace obsahuje pridavani polozek do menu + nejaky ten wysiwyg.
RS jakozto redakcni system je v zakladni podstate o neco malo narocnejsi.
Redakce vyzaduje, autory, korektory, sefredaktory (tedy ruzne opravneni), obvykle je take verzovani (schvalovani). K tomu se vazou prvky jako diskuze k clanku, hodnoceni, atd.
Osobne ale preferuji vyraz CMS jelikoz je pro mne vyznamove sirsi.</HTML>