Jak zjistit heslo někoho jiného?

Jak zjistit heslo někoho jiného kdo je registrován na webuzdarma.cz ?

Ps: Někdo mi přišel na heslo ! A když si heslo změnim tak na něj příjde zase, dá se tomu zabránit ?
A nemuze to byt tim, ze by heslo bylo prilis jednoduche ?

Napriklad, kdybych chtel prolomit svoje stranky, jako prvni zkusim hesla

pogl
pogl.wz.cz
password
heslo
veslo
....

Nekde jsem dokonce videl nabizet DB nejoblibenejsich hesel :) a jestli to byl nejaky "kamarad", muze tech indicii mit trebas o neco vic ... a nebo taky jestli pouzivas jedno stejny heslo vsude ... napriklad, kdyz se zaregistrujes na moji strance, tak ja to heslo uvidim ... ale delam na novy verzi, kde se to heslo uz kriptuje :)))

A nebo jeste jeden zpusob (to se mi stalo samotnymu) ... ve skole pouzivame jako FileManafer FAR ... umi i FTP pristup a profili connectu (i s heslama) zapisuje do registu ... no a ja "tydyd" abych to heslo nemusel podazdy zadavat jsem si ty registry ulozil jako *.reg soubor a ulozil k sobe do adresare, ale omylem na cestu, kterou mam nasdilenou, tak ze ji ostatni ouhou cist ... nastesti ten clovek, co to nasel, se zachoval velice kolegialne :o)

Radek
No jinak se na to nedá přijít jak řekl radek, jeďine používát nějaké "Inteligentní" heslo
Je jeste jedna metoda, ale na to musi bejt trosku cvicey oko :) ... proste koukat na prsty :o)

... a nebooo ...

Nechat na prsty koukat nejakej programek :-/

Radek
jo jo, keylogery jsou bestie zakerne a zvlaste lameri si diky nim pripadaji jako pani systemu ;) (vlastni zkusenost:) - v minulosti jsem si s nimi take hral - uchylne hnusne spehovani!!!) :~)

m.s.
Ale účiné;-) Zatím jsem žádný nepoužil, ale snažim se jeden napsat... Ve VB nejde to:-( Vždycky stroskotám na tom že uživatel si přepne do jiného okna a končím:o)
Neznas nahodou programek MouseMetr? ... mel jsem od nej kdysi i zdrojaky, je napsanej v Delphy pod Windows ... Je to myslim neci semestralka a dela to to, ze to na pozadi meri, kolik metru najezdis s mysi a kolikrat kterou klavesu zmacknes ... Tusim, ze jsem to stahoval odnekud z netu ...

Ale Martin ma pravdu ... je to uchylny smiractvi, tak nikoho nenavadim ;o)

Radek
To znám něco podobnýho...
>Zatím jsem žádný nepoužil, ale snažim se jeden napsat... Ve VB nejde to:-(

...ve VB - to ti nezavidim :) co by mel takovej keyloger umet? dobre se maskovat (byt tezko odhalitelnej pri vypisu bezicich procesu), data ukladat tak, aby to nebylo napadne, umoznovat pristup ze vzdaleneho kompu (k tomu pocitaci, ktery te zajima se treba uz znova nedostanes), tridit data (formulare ukladat zvlast, word texty zvlast atd...) aby jsi se v tom nemusel dlouho prohrabovat atd... ve VB z toho bude peknej tloustik :))) a to jeste budes rad, kdyz to bude nenapadne :)

ale to uz zase lezu mimo misu...

m.s.
Heh, sladka nevedomost :o)
FTP je jeden z nejstarsich protokolu a podle toho vypada jeho zabezpeceni. Pokud si na stejne siti, jako prihlasujici se, ci nekde po ceste, tak neni zadny problem heslo odposlechnout ;)
Dobře se maskovat zatím to moc nejde:-(
Formulář je neviditelný dole ve stavovím řádku není... Ale alt ctrl del už tam je:-( Ale dal jsem mu supr jméno takže běžný uživatel ho nenajde;-))
To bude ošteřené, tak že jakmile se připojí pošle se mail s tím logem...
Je fakt, ze neni nad jednodussi lusteni hesla, nez pomoci snifferu, protoze FTP hesla se prenasi v nekryptovane podobe :-)
2 luksik:
rikaji ti neco delphi nebo c a hook fce??
Delphi obdoba packalu tfuj....
C relativně ano hook neznám:o))
Tak to by me tedy zajimalo, jak to chces ve Vizu Bizu delat :) ... jak bych te tak odhadoval, nejspis nekde stahnes a prilinkujes nejaky to DLLko :o)))

Radek
vb mas oblibenejsi nez delphi??? proboha proc? ne ze by delphi bylo neco zavratneho, ale... no jestli je delphi fuj, tak vb pak je hnuj ...kurna basniiim :)

samozrejme, ze nejidealnejsi v tomto pripade by byl assembler, ale to uz je pro ty zkusenejsi z nas :) - zvlast co se tyce napichovani na windows...

m.s.
> proboha proc?

Co my vime ... treba je Lukasik masochista :))) ... Nechci tu polemizovat, ktery vyvojovy prostredi nebo jazyk je lepsi ... kazdej je dobrej na trosku neco jinyho a jinak, ale rozhodne bych rek, ze Delphi jsou intuitivnejsi a pritulnejsi :o)

Radek
kdyz uz nicim, tak vyslednym kodem, kterej z toho vyleze. nehlede na to, treba ze komponenty pro vb se museji psat v cecku, kdezto v delphi se to pise primo v pascalu (takze si to kazdej muze napsat sam)... ale rozdilu (spise kladu) je povicero.

m.s.
co mate proti MouseMetru ????