MYSQL - PHPMyAdmin

Nejak nefunguje dost casto phpmyadmin - nabehnou jen dva prazdne ramce (po nalogovani)..
Ja jsem se s timhle tady jeste nesetkal ... co treba pouzivas za prohlizec, OS a pripojeni ?

Radek
Zkousel jsem to v opere i IE5 - worldonline, no vcera to zas na chvili jelo tak jsem to updatnul, jinak na strankach pripojeni funguje furt...
Píšu do této skupiny, protože mám dotaz na stejné téma. Nedaří se mi vůbec přihlásit do MyAdminu. Na stránce mysql.webzdarma.cz se mi červeně vypisuje, že musím mít zapnuté cookies - nevím, jestli to je už chybové hlášení nebo jen obsah stránky. Zapnuté je teda mám, několikrát jsem to kontroloval. Díval jsem se taky do administrace, MySQL mám zapnuto a login s heslem zadávám taky správný. Můžete mi někdo poradit, kde by mohl být problém? Díky. PAVEL
V tom přípaďe máš blbĚ heslo nebo DB podívej se do nastavení DB aco tam máš dát!!! Pozor uživ jméno není neco.wz.cz ale pouze neco
nebo 'neco_cosi' :) ... a heslo neni stejny jako k uctu!

Radek
a samozrejm db musi byt aktivovana :)

m.s.
Toto ale všechno mám! V administraci jsem zaškrtnul "aktivní MySQL" a login zadávám jenom "neco" místo "neco.wz.cz". Heslo taky sedí, takže jedinná případná chyby by mohla být v cookies, ale ať se dívám, jak se dívám, tak je mám zapnuté. Nemáte s tím někdo taky problém - snad přece není chyba na mé straně:) ...

No nic, budu to zkoušet dále

Díky alespoň za odpověď

PAVEL
Jo, ja to samozrejme taky spravne mam, pac sem se 2x uz uspesne nalogoval a updatoval...ale casto to takhle vypadava..teda procentualne z mych pokusu:)