Problém s PHP v Gallery2

Mám problém s instalací galerie Gallery2, píše mi to tyto 3 chyby:


Chyba: Vaše PHP je nakonfigurováno se zapnutým Safe módem. Pokud chcete používat Galerii, musíte ho vypnout.


Varování: nezbytné filesystémové operace jsou vypnuty pomocí parametru disabled_functions v php.ini. Musíte tyto funkce povolit před spuštěním Galerie. Tyto funkce chybí: copy, copy, glob


Varování: Vyrovnávací paměť výstupu ve Vašem PHP je zapnuta parametrem(y) output_buffering v php.ini. Galerie s tímto nastavením může fungovat, stahování souborů může být dokonce rychlejší, ale Galerie může mít problémy s poskytováním velkých souborů (např. videí) a může narazit na omezení paměti. Také nemusí správně fungovat některé další funkce, například progress bary, pokud není povoleno ini_set().



Jelikož to píše, že chyby jsou v souboru php.ini , nevím co s tím, jelikož na soubor php.ini nemohu nikde nalézt. Je to nastavení přímo webuzdarma, nebo je to nastavení na mém počítači? Můžu s tím něco udělat? A co?
díky za odpověď
<HTML><i>Chyba: Vaše PHP je nakonfigurováno se zapnutým Safe módem. Pokud chcete používat Galerii, musíte ho vypnout.</i><br>
Safe mode na wz nelze vypnout.

<i>Varování: nezbytné filesystémové operace jsou vypnuty pomocí parametru disabled_functions v php.ini. Musíte tyto funkce povolit před spuštěním Galerie. Tyto funkce chybí: copy, copy, glob </i><br>
Na wz jsou některé funkce <a href="http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#2" style="text-decoration:underline">zakázané</a>. Funkci copy() lze nahradit, ve fóru se to tu objevilo jako copy2() (viz Hledání).</HTML>
jednoduše řečeno to znamená, že Gallery2 mi na wz nebude fungovat?
Pokud si ji trochu nepoupravíš (nebo někde nenajdeš upravenou verzi), tak ne.