ICQ status indikátor

Chci si vytvořit vlastní indikaci statusu ICQ a jako základ potřebuji nějakou funkci, která mi vrátí hodnotu online/offline... Mám takovýto script:

function icq_stav($icq) {
$fp = fsockopen("status.icq.com", 80);
if($fp){
fputs($fp, "GET /online.gif?icq=".$icq."&img=5 HTTP/1.0\r\n\r\n");
while ($line=FGetS($fp,128)){
if(ERegI("^Location:.*$", $line)){
if(ERegI("online1.gif",$line)){
$icq_status = "online";
}
else {
$icq_status = "offline";
}
}
}
}
else {
echo "error";
}
return $icq_status;
}



Na localhostu mi funguje v pohodě, ale na wz mi píše toto:
Warning: fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/s/slupka/share/status.php on line 3
error


Jde fsockopen nějak zapnout přes .htaccess? Nebo má někdo nějaký způsob na to, který na wz funguje? Děkuji za každou odpověď :)
http://tonik.webz.cz/bloceg/?zapisek=07-02-24-00
soketovy funkce jsou tady zakazany, protoze se daji zneuzit. na wz samozrejme jde udelat icq status jinak, viz treba http://nipal.wz.cz/clanky/srpen04/icq_indikator.html a hlavne kometare nebo primo zdokonalena verze http://tonik.webz.cz/bloceg/?zapisek=07-02-24-00
Tak jsem to zkoušel, ale nefunguje mi to :) Respektive to ukazuje, že jsem offline i když nejsem... Zkoušel jsem několik různých ICQ a chyba možná bude přímo na serveru ICQ... Tak se chci jen informovat jestli to někomu ukazuje online :)
taky mi to ukazuje offline. az budu mit chvilku casu, zkusim se na to podivat. mozna zase zmenili ty obrazky...
" Zkoušel jsem několik různých ICQ a chyba možná bude přímo na serveru ICQ"

No jo, vždyť je to ICQ, kdyby s tím nebyly problémy, tak by to ani nebylo ICQ ;) Nebo snad ne?
tak obrazky nezmenili. chyba je na strane icq, proste to porad vraci obrazky offline. zkousel jsem jiny obrazky i jiny lidi, kteri zrovna byli online. porad to vracelo obrazky pro offline. mozna to nekdy opravi...
Ono icq je cele zabugovane ... :) (napriklad server icq klientovi vrati uzivatele ktery je invisible (coz se 1.normalne nedelo a za 2. to odporujuse nazvu statusu :) )) ... a jsou i jine chyby ... :) tohle je jenom dalsi z nich ....
<HTML>>>napriklad server icq klientovi vrati uzivatele ktery je invisible

IMHO server posila pripojeneho klienta a jeho status at je to DND, N/A, AWAY, INVISIBLE,..
A o tom co z toho vyvodi klient uz nerozhoduje. Ale jen hadam, pokud to nekdo vi jiste rad se to dozvim</HTML>
Ja jen vim ze v dobach starsich verzi icq (myslim treba 4) se informace o klientovi ktery je invisible dostat nedalo nijak ... (ani miranda a jine im) ... mozna se to zmenilo ... jiste je to, ze dnes se bez problemu invi cuser zobrazi skoro vsem, kteri ho maji v contact listu,bez jakehokoliv 'pouziti' invisible listu(fungivalo to relativne jednoduse) :)
Ale vim jak to bylo tehdy, ne ted ... casy se meni ... taky se rad necham poucit ...
SLUPKA: sry ze je to mimo tema ale nemohol som si nevsimnut tvoj web, pls ako si ho robil ? a ake editory si pouzil ? ja pouzivam DzSoft PHP Editor a Macromedia Fireworks
Fireworks? tak to si bud hodne bohaty nebo pouzivat peknou piratskou verzi :)
Na takovy web ti muzou stacit i free programy .... z rastrovych treba the GIMP, a na ty stiny bud taky nejaky rastrovy nebo klidne i vektorovy editor s exportem do rastru... na linux treba inkscape a na wokna jsou taky jednoduche free ... :) Na slozitejsi grafiku (myslim treba swf animace) uz se draha macromedia vyplati :)
Freeze má naprosto pravdu... Kombinuj GIMP a jakýkoli textový program, který ti obarví zdroják, nic víc nepotřebuješ na stránky jaké mám já (na lepší grafiku pak samozřejmě lepší programy, ale na něco tak jednoduchého jako mám já to nepotřebuješ ;)...
<tip>
Náhodou, třeba kladenskej gympl má na Fireworks koupenou EDU multilicenci (pro použití ve výuce, ale proč ve výuce netvořit webovky že), to člověk pak nemusí být ani bohatý ani pirát, stačí být studentem Gymnázia Kladno ;-))
</tip>
No tak to jo ... :-D Skoda ze nebydlim v kladne :((( jeste bych se nechal preradit :-D