Proč mi nefunguje sql

V phpMyAdminu jsem vytvořil tabulku. Při novém přihlášení mi však oznámí, že v databázi není žádná tabulka. Když vytvořím další novou tabulku, objeví se po uložení ta původní a nová ne! Při dalším přihlášení je databáze znovu bez tabulek.
Kdo ví co s tím? Na e-mail mi z podpory nikdo neodpovídá.
Ja k tomu muzu dodat jen to, ze u me to funguje bez problemu ... rada nad zlato, vid :)

Radek
Opravdu nad zlato!
To nemela byt rejpava ci jizliva poznamka ... jen namet k tomu, abys to zkusil jeste jednou, poradne a peclive znovu, protoze se mi nezda moc pravdepodobny, ze by to vsem fungovalo a tobe ne ... ikdyz i to je mozny.

... z vlastni zkusenosti vim, ze chyba je v 99% pripadu mezi klavesnici a zidli a v 90% pripadu je to moje klavesnice a moje zidle :)

Radek
Sedím za mašinou od rána do večera. Chápu velice dobře těch 90%. Jenže ono stále nic! Používám sql i na placeným webu a je to bez problémů. Tady stále stejné. První tabulka, kterou jsem po registraci vytvořil, se po přihlášení nezobrazí. Po vytvoření další nové tabulky se zobrazí ta první, ale nová ne. Po vytvoření dalších tabulek se stále zobrazuje jen ta první. Když tu smažu, stále tam zůstává, ale pak se dostanu i na tabulky ostatní, které smazat jdou. Po novém přihlášení je situace zase stejná. V tomto případě bude chyba asi někde jinde.
Měl jsem problémy i s e-mailem. Když jsem se obrátil na místní podporu podařilo se opravit nějakou chybičku (ne moji) a už mi funguje. S sql mne však odkázali na nápovědu, kde se nic takového neřeší!!! A na můj druhý e-mail už nikdo neodpověděl.
JURA
Ju, tak tohle je asi oravdu zraly na admina :o)

Radek