Ztrácení dat z PHP

Jak je možné, že se mi ztrácí data z PHP? Lze tomu nějak zabránit? To moi někdo maže nebo je to způsobeno neuložením dat na web, i když tam původně byla? Díky předem za odpovědi.
ztraci data? co?kde? jak?

nemas nahodou na strankach ukladani dat do souboru ze ne
Ztracet data z PHP, lze pouze funkcemi pro manipulaci se soubory. Pokud tam nejake mas, tak je to mozny. Pokud tam zadne nejsou, tak bych hledal pricinu jinde - preruseny upload pres FTP aj.
Co se ztraci? Soubor nebo jeho obsah?
presne, priklanim se k tomu, ze se jedna o soubory. Soubory je streba si zamykat. Proste je to trosku slozitejsi, ukladej data do SQL. Je to jenodussi a pro ukladani zamykani je to uz vymakane.
a jak se zamykají soubory?
Tak jsem z toho stejně vedle, protože tomu nerozumím. Rozhodně to není přes FTP, na to jsem nesahal. Jen jsem si chtěl prohlédnout, co kdo koupil, takže jsem sï najel přes admina a přihlásil se do shopu. Tam jsem zjistil, že že kupující se mi něklam ztratili. Jak se zamykají soubory nevím, neumím programovat. Soubory tam jsou, ale část obsahu zmizela. Nevím, zda je to ukládání do souboru, ale při koupi se to v souboru musí uložit, což se uložilo, to jsem i viděl, ale po čase to uložené zmizelo, jinak ten soubor tam zůstal.
Tak to je klasika. PHP ma tu blbou nezabezepecenou vlastnost, ze pokud se k jednomu souboru pripoji vice lidi soucasne, tak se zmate a ulozi prazdny obsah. Existuje proti tomu opatreni a to uzamceni souboru, kdy bude mit k souboru pristup jen jeden uzivatel a ten druhy bude muset pockat.
Tak,
se soubory to asi společného mít nebude, protože Jirda používá opensourcový shop a nevěřím, že by byl postaven na filesystému.
Spíš bych to odhadoval na ten nedávný výpadek databáze.

Jirda: zkontroluj si, zda se ti nepoškodily některé tabulky. Pokud ano, tak je obnov ze zálohy (zálohuješ si snad data, ne?).
Jo a ještě dodatek:
webzdarma nebude na provozování eshopu to nejlepší místo. Pokud by se ti náhodou někdy zvedla navštěvovanost, tak počítej s tím, že začneš mít dost velké problémy s počtem připojení/dotazů a za nějaký čas zaručeně narazíš na 5MB omezení.