Vyplati se mod_rewrite pro upravu cest?

Skutecne plati, ze maji vyhledavace problemy zaindexovat napriklad stranku http://www.neco.com/piece.php?id=1&artist_id=2 ? Na svych strankach mam v ceste maximalne 2 promenne.

Predpokladam, ze nevite, jak Yahoo hosting zvlada mod_rewrite, pokud vubec...

Diky
No, nevím jak Seznam a spol, ale Gůgl s tím už pěkně dlouho problémy nemá. Kdysi dávno se za to dávala penalizace v podobě posunutí tvé stránky ve výsledcích dolům ale teď už to neplatí. Já osobně mám v adrese někdy i pět parametrů a taky to pobírá. Ale zase jsou zde návštěvnící, pro které je adresa
www.neco.com/clanek/tak_tu_mame_dalsi_clanek/ lepší než www.neco.com/engine.php?category=12985&id=12d54&param=...

"Vyplati se mod_rewrite pro upravu cest?" Na to není jednoznačná odpověď. Pokud zakládáš nový projekt, tak je mnohem lepší zapracovat tyhle "pěkné URL" už od skritpů, protože potom s tím máš akorát starosti navíc (viz. vlákno kde to řeší Mike =). Pokud už ale máš hotový projekt a jenom chceš zapracovat na zvýšení svého PageRanku, tak je to sice cesta, ale podle mě se dá jít i jinudy (nejsem moc velkým příznivcem pěknýc hadres skrz mod_rewrite)

Jinak se mrkni někam do nastavení Yahoo hostingu (něco jako phpinfo() zde na WZ), nebo to holt odzkoušej ;)