mysql_fetch_array

<HTML>>>mysql_select_db("dynamonohejbal")
Není ten název databáze taky bez toho L na konci?</HTML>
viz Thalia
mysql_connect("mysql.webzdarma.cz",
..."dynamonohejba"... CHYBI L
, "heslo") or die("Nelze vykonat definiční dotaz: " .
mysql_select_db(
..."dynamonohejbal"...
) or die("Nelze vykonat definiční dotaz: " . mysql_error());

"
Nelze vykonat definiční dotaz: Access denied for user 'dynamonohejba'@'%' to database 'dynamonohejbal'
aby ste byly v obraze, tak jeste vam sem hodim ten kod bez strankovani:
"
i primo v chybe mas:
'dynamonohejba'@'%' to database 'dynamonohejbal'
a stejne nevidis, nectes chybu podrobne.

ja si to davam pekne do promennych, protze zkousim na localhost doma a pak jen odkomentuji a zakomentuji prislusne promenne.

// --- mysql ---
$SQLhost = "localhost"; //server (host)
$SQLuser = "root"; //MySQL user
$SQLpsw = ""; //MySQL password
$SQLdbname = "chatai"; //MySQL DB name

$SQLserver = mysql_connect($SQLhost,$SQLuser,$SQLpsw) or die("Err: connect DB server!" . mysql_error());
$SQLdb = mysql_select_db($SQLdbname,$SQLserver) or die("Err: connect DB!" . mysql_error());
@mysql_query("SET NAMES 'cp1250' COLLATE 'cp1250_general_ci'");// or die("Error: Charset!".mysql_error());
<HTML>2peta: špatně jsi to pochopil/přečetl. Nechybí mu L v uživatelském jméně, naopak L přebývá v názvu db. Cituji: "bez toho L to mam v tom nastaveni sql".</HTML>
Thalia (moderátor)
Aha, v tom pripade mi prijde podivne, ze nazev DB orezava delku na 13 pismen?

dynamonohe jbal
1234567890 1234

takze ted, kdyz si registruji ucet na:
dynamonohejbaX
tak dostanu pridelenu stejnou databazi jako on?
Server mysql.webzdarma.cz
Databáze dynamonohejba
Přístupové jméno: dynamonohejba

toto je kopie z meho adminu (administrace->nastavení->nastavení mysql)
a navic sem to uz zkousel pridat tam to L a nic stejna reakce....
a navic kdyz se prihlasim na PHPMyAdmin, tak nazev databaze je tam taky dynamonohejba a s timto se i do PHPMyAdminu prihlasuji... a uspesne...
<HTML>2papirek: mysql_select_db("dynamonohejbal") - tak pozorně opisuj, tady máš L navíc

2peta: ne, samozřejmě dostaneš jinou...</HTML>
jo dekuju za upozorneni, vsiml sem si toho taky... :-)
je mozne ze by mohla byt nejaka chyba na strane PHPMyAdmin ? Pac se mi posledni dobou dost casto stava, ze treba zadavam nejaky SQL Dotazy a vsechno bezi v pohode a najednou se to zblazni a pokazde kdyz kliknu Proveď, tak me to hodi do prihlasovaciho formulare PHPMyAdminu a navic nekdy se stane ze me to pusti prihlasit, az treba na popate nebo az kdyz zavru a znova otevru prohlizec...
Poradi mi prosim nekdo....
papirek (dynamonohejbal.wz.cz)
Novy dotaz, nove tema.
Pravdepodobne neco provadis se session a pravdepodobne provedes session_unset() nebo pomotas vice session dokupy. Tez problem session + pamatovani cookies + cache. Dojde k tomu, ze ti prohlizec posle staer udaje, kde jeste nejsi prihlaseny a tim padem jine session a tak.
Jinak mne nic dalsi nenapada. Mozna limit admina na 5 minut?