NEPŘEKONATELNÝ PROBLÉM

dostat se do PHPMYADMIN my nejde. mám windows ME a IE 5.5, takže mi poraďte. Díky
Me to jde ... Win NT 4.0, 2000, XP, 98 ... Linux ... Solaris ... IE 5.5 ... Netscape 4.7 ... Opera X.y ... Mozila ...

Teda ve vsech kombinacich se priznavam, ze jsem to nezkousel, ale v tom by tusim problem byt nemel :)

Co se presne stane spatne ??? Nemas spatny username a heslo ?

Radek
Jestli to píše, že máš nepovolené cookies, asi ses seknul v hesle:o)
Pozor heslo není jako uživ jméno!!! Viz v nastavení v MYSQL
nejde se mi na stránky dostat ani přes FTP. Heslo zadavám stále stejný a uživatlské jméno drd.mysteria.cz, Když zadám username a heslo objeví se mi ten formulář znovu. Díky za každou radu.
Mno jenomže uživ jméno není drd.mysteria.cz ale jen drd nejspíš viz přihlášení mysql...
Nejde se přihlásit ani tak a navíc to píeš něco jako, že účet neexistuje nebo tak něco. Myslím, že chyba je na sträně webuzdarma, protože mi nejde ani FTP a to na několik stránek, které používám už více než rok.
www.drd.mysteria.cz
www.fallout.mysteria.cz
a to co končí www.něco.euweb.cz funguje. to je zvláštní, že to co končí mysteria nefunguje
Docela hezká stránka ten DRD tu druhou sem se nedíval...
Rači bych potřeboval pomoc, zítra chci nahrát aktualizaci a potřebuju do té doby zprovoznit phpmyadmin a hlavně MySQL. Prosím o každou radu, jestli tady budeš lukasiku odpiš a sejdem se na chatu na www.drd.mysteria.cz
Tak jo, jdu na tvůj chat...
Nejdu nelíbí se mi;)))
Hele zkus se příhlásit na pppppqqqqq.wz.cz heslo je pppppqqqqq
jméno na DB je pppppqqqqq a heslo taky... Zkus zda ti to bude fungovat...
Tak ten tvůj účet funguje. ale jaktože ten můj ne? Když dávám dobře heslo i username???
jo specifikoval bych to nejde se mi dostat do admin
Zkusil jsem si založit účet hokuspokus@mysteria.cz - u toho funguje všechno, ale u méno účtu drd.mysteria.cz nejde ani FTP ani se dostat do Admin, takže mi někdo už řekněte čím to je??? Heslo dávám stále stejné a uživatelské jméno je drd.mysteria.cz, prosím o pomoc!!