Pomůžete mi?

Mam problém! Potřeboval bych aby mi někdo poradil! Chci aby se z mích stránek dal posílat nějakej soubor ale nevim jak na to prosím o radu! Slišel sem že prej se to musí zapsat na nějakej server ale nevim jak! Fakt bych to potřeboval vědet! Pleas pomócccc :-(
třeba funkcí mail? ta je na posílání mailů. Nebo jk myslíš "posílal"?
Toz s takovymto JS to daleko nedotaahnes:
"
if (mesic==2) {
if (den==01) document.write("Hynek");
if (den==02) document.write("Nela");
if (den==03) document.write("Blažej");
if (den==04) document.write("Jarmila");
"
Clovicku, tohle se dela do pole a pak se to adresuje jako
var pole=new Array("-","Hynek","Blazej");
document.write(pole[2]);
Vis, kolik prace zabere scriptu projit 265 IFu?
Mimo jine se dava takovyto js spis do externiho souboru
<script src="svatek.js"></script>

K tomu posilani, mno zalezi jake myslis?
Treba upload:
http://peter-mlich.wz.cz/programs/upl.txt
nahrat a prejmenovat na upl.php a funguje to takto:
http://mracek.hostuju.cz/y/upl.php
(kde tam je navic radek phpinfo(), ktery vygeneruje ty tabulky, co tam nepatri)
No na posílá ní souborů!
Vidim, ze to nechapes. Vzij se do nasi kuze a naprosto nestranne si precti svoji otazku. Ty chapes, o co se ti jedna?
Posilani souboru odkud kam? To jsem se tam nikde nedocetl.

Druhak, na tema typu Pomoc, Rada, Help se obvykle nereaguje, protoze spravny nazev tematu je treba Problem s posilanim souboru. Aby bylo na prvni pohled jasne, o cem tu je rec. Pomoc by se mohlo totiz volat kazde tema tady a pak bys to rozlisil jen podle jmena autora.
Jestli se nepokusíš vysvětlit, co chceš, tak ti sem napíšu kód, kterej dáš na stránky, návštěvník tam vyplní svojí ulici, město a PSČ, a když to potvrdí, tak ti to pošle email, kde se bude psát, jakej soubor máš vypálit na CD a na jakou adresu ho máš poslat. To si představím já pod pojmem posílání souborů :-P
Myslim to takhle:
Chtěl bych dát formulář na svojí stránku, kde náštěvník dá svoje méno a přiloží k tomu formuláři obrázek(screen z obrazovky)! A to méno a obrázek se mi pošle na muj e-mail! Když dá náštěvník odeslat! Chápeš jak to myslim.
George (alege.borec.cz)
www.google.com
php posilani mailu prilohou
VYHLEDAT

Na webce mam zrovna bez prilohy. Tvuj problem, kdyz si chces zahltit mail :) Ja bych ty obrazky skladoval na webu (viz ten upload script) a na mail posilal jen jmeno cloveka a jmeno obrazku.
Predstav si, ze si udelam script, ktery ti takto zacne z tve webky posilat maily s velkymi prilohami. Za chvilku mas mailbox ucpany a kazdy dalsi mail se smaze.
1. V HTML uděláš formulář.
2. Odeslaný formulář zpracuješ v PHP.
3. PHP funkcí mail() odešleš mail.

Několik poznámek:
- zpracování formulářových dat je na internetu popsáno mockrát, najdi si nějaký tutoriál
- WZ má omezen maximální počet odeslaných emailů za hodinu (10) a taktéž maximální velikost mailu včetně přílohy (100 kB)