Nefunkční přihlášení

Ahoj!
Moje kamarádka, která má účet na jméno tridablaznuu.wz.cz má problém s přihlášením. Když se chce přihlásit, tak jí to ukáže hlášku, že účet je zablokovaný nebo neexistuje. Heslo i jméno vyplňuje dobře..... včera jí to normálně šlo... netušíte někdo, co se s tim mohlo stát?
Mockrát díky:)
Zruseny ucet?
Jo, to jsem já, mně to nejde.. Nevim vůbec co se s tim mohlo stát, včera to fungovalo...
Jo a co s tim mám jako udělat?
Zrovna se mi to taky stalo. Nemůžu se přihlásit normálně ani přes FTP (ftp.jmeno.wz.cz). ?
Uz to jde. Psal jsem ten login spatne :-)
Ptáte se tu naprosto zbytečně, na tuhle otázku vám tu nikdo neodpoví. Prostě se to občas stává a adminům je to asi jedno. Aspoň jsem si nikdy nevšiml, že by na to někdy zareagovali. Jediná rada, kterou můžu dát, je pořídit si nový účet někde jinde... a doufat, že tam se to nestává... :-/
Neexistující nebo zablokovaný účet !

Mi hlásí "přihlašovací stránka", doména přitom funguje dál. Máme na ní ceník komponet naší prodejny. Nemůžu teď nahrát nový dizajn stránek ani aktuální ceník. Zákazníkům jsme rozdali adresy a teď jsme za blázny.

Kdyz zkusím připomenutí hesla dostanu hlášku:

Takové uživatelské jméno neexistuje nebo není vyplněna Vaše e-mailová adresa!

1. uživatleské jméno snad existuje když funguje doména

2. emailová adresa vyplňena byla, jinak bych přece nemohl účet registrovat

Nevím, zda jsem porušil nějaké pravido WZ, pravidla jsem pročetl velmi pozorně a neobjevil jsem nic!

Nebyl jsem nikým na cokoliv upozorněn, před týdnem jsem psal na
podpora@webzdarma.cz - dodnes bez jakékoliv odezvy.

Dozvím se, co se s nasím webem stalo?
<HTML> tridablaznuu.wz.cz - smazano v noci na vcerejsek po vice nez 2 mesicich bez zobrazeneho banneru po predchozich upozornenich


pek: co takhle napsat login nebo aspon email aby se to dalo nejak dohledat o co jde? to je pak tezke nekomu pomoct i kdyz by snaha byla</HTML>
Cože? Já jsem teda ukládala jak něco, dostala jsem dvakrát upomínku a vždycky jsem něco nahrála! Jak mi to můžete udělat?!
Jsou to: ceny.aktualne.cz. PeK
dracisrdce: :-)) Já si fakt nemůžu pomoct. Co to meleš?
<HTML>tridablaznuu.wz.cz: vytvoreno to bylo 2004-04-23 16:23:47 - za celou dobu ani jeden zobrazeny banner, takze to bylo smazano - viz podminky

ceny.aktualne.cz: omlouvam se, to je nase chyba, nechte si prosim na adrese http://wz.cz/posliheslo.html poslat nove heslo</HTML>
Jestli to dobře chápu, tak se vpřípadě dračího srdce z třídy bláznů jedná o normální obcházení podmínek zabráněním zobrazování banneru-to se dá udělat spoustou způsobů, ať už úmyslně či neúmyslně, ale je na autorovi, abny si to ohlídal, pač je to hrubé porušení podmínek!
Dobrý den,

založil jsem si webové stránky, na které jsem chtěl umístit fotky, ale protože se fotky na web nevešly, tak jsem založil nový účet, na kterém byly jen fotky a vedl na ně hyperlink z původních stránek. Chtěl bych vědět, jestli je chyba na mé straně, nebo jestli je účet od vás zablokovaný a popřípadě i důvod proč tomu tak je.


Děkuji a jsem s pozdravem

Petr Kalvach


původní web: msd.unas.cz

weby s fotkama: fotky1.unas.cz
fotky2.unas.cz
fotky3.unas.cz
Petr Kalvach: poruseni podminek - spojovani uctu
Propojení dvou a více účtu není obcházení obchod.podmínek v případě, když i na těch druhých existuje stránka index(default) plně funkční....toť má zkusšenost...
>> Propojení dvou a více účtu není obcházení obchod.podmínek v případě,
>> když i na těch druhých existuje stránka index(default) plně
funkční....toť
>> má zkusšenost...

Kdes na to prisel? Mas velice spatnou zkusenost.
A mám to! Registrovala jsem se znova, abyste věděli. Jestli se mi tohle ještě jednou stane, tak se budu stěhovat..=//
Ty naskakujcí postavičky jsou docela zajímavý nápad, ale blikající menu?
http://yvett.unas.cz

zadav vsetko dobre ako som dostal v autorizacnom maile

kurnik tak isto mi to nefunguje ! kamaratke som hodil veci sem na web cca pred tyzdnom ale od vtedy sa mi neda prihlasit ci uz cez FTP alebo web,

ked zadam http://wz.cz/posliheslo.html tak mi tiez tuto chujoviny vypluje:

Takové uživatelské jméno neexistuje nebo není vyplněna Vaše e-mailová adresa!

pripadne neviete o nejakom sk/cz inom free webe s podporou PHP ktory aj funguje?

dik
>Jestli se mi tohle ještě jednou stane

To si piš, že se ti to stane, protože ten banner tam furt nemáš!
Samozrejme, ze to zase smazou a tentokrat asi uz bez upominek, coz je pochopitelne. A nechapu, co to predtim mela s tim ukladanim. Mimochodem to bude prekvapko, az se prestehuje a tam ji budou za chvili taky mazat.
:-)) Tady nekdo zrejme nechape princip freewebu...
1) ty stranky sou priserny
2) neni tam banner
3) to menu ještě stále bliká