Nefunkční přihlášení

<blink><blink><blink> ;-)
Freya: Ty se směješ, ale epileptik by z toho mohl dostat záchvat :-)
Proč by mělo být propojování účtů obcházení podmínek? Když mám snad 2 plně funkční stránky (se souborem index.htm) tak proč bych nemohl z jedné odkázat treba na fotku která je na druhém úctu? co? Jak nekdo pozná ze se jedná propojování uctu? jojo takovyma picovinama se asi adminove zabyvaji ale trebas zjistit proc nekterym uživatelům nefunguje připojení pomocí FTP na to tu kazdej sere!
Vetsinou jim to nefunguje, protoze to maji blbe nastaveny...
To blikani na te strance je fakt dost strasny ... urcite tagy by se mely soudne zakazat
Kit >> já jsem z té stránky málem dostala záchvat i bez epilepsie :-)

> urcite tagy by se mely soudne zakazat
- moje řeč!
To menu je hrozný, už proto, že top nejde ani číst, a nečitelné odkazy jsou špatné odkazy... :o) A kromě toho člověk na těch stránkách moc dlouho nevydrží, to blikání leze na mozek...a já myslel, že se webmasteři snaží udrřet tam bnávštěvnáky co nejdýl...
...ty jo, to blikání je fakt strašný, skoro nemlůžu psát, vůbec nevidim na písmenka...

Ty postupně se objevující lidi jsou hustý!

Proč tam neni ta reklama? Copak ji tam na wz nevkládaj automaticky?
Můžu se zeptat o jaké stránce že je to řeč? Rád bych se na ni taky podíval...díky
http://tridablaznuu.wz.cz/
Šafa: máš to hned v prvním příspěvku :o)
neví někdo co je kopírovat html kód přes clipboard a když ano tak jak se to provádí
proč mám na stránce místo banerů jen (např.) obddélník s červeným křížkem v rohu
>neví někdo co je kopírovat html kód přes clipboard a když ano tak jak se >to provádí

CTRL-C, CTRL-V Co je na tom těžkýho?

>proč mám na stránce místo banerů jen (např.) obddélník s červeným >křížkem v rohu

Novej druh reklamy, ne?
No to se mi stává také, proto jsem si udělala účet na seznamu a je to mnohem lepší!