BMP-nechce se nahrát

prosím potřebuju pomoc... mam vytvořený logo ve formátu BMP a nechce se mi načíst. Vždy když ho chci načíst tak mi to napíše že Server nelze zobrazit ale cokoli jiný tam natahuju mi jde v pohodě. Prosím poradit co s tím mám dělat
Formát BMP je příliš obrovský, použij spíše GIF.
Hustej title ... Omlouvam se za reklamu ...
Malá x velká písmena, kodování v URL, nahráno na server?
husty cely stranky! krome zelenyho pozadi, pocitadla a hlasky, ze mi chybi nejakej plug-in, tam nic neni...
hmm..... to mi to dělá taky a nevim čim to je.... je to z FrontPage a mam SP2.. jestli to je tim? nevim....ale taky mě(admistátora) to štve! a nevim co stim
Bmp se vůbec nesnaž rozjet, tenhle formát nepatří na web!
Se SP2 nefunkčnost stránek nesouvisí určitě.
Na příčinu jsi ale myslím přišel sám - Je to z Frontpage.
BTW. Nepatří tohle spíš do HTML?
Jinak - www.jakpsatweb.cz, www.kosek.cz
jasně.... já vím ale eště nejsem na tak skvělí urovni abch si psal zdroják...
takže potřebuju editor... a mam jen FrontPage a www.jakpsatweb.cz znam s spolupracuju s tim ale to neřeší ten problém....potřebuju ty stránky ale nevim kde je udělat kdy WZ hnepodporuje FrontPage :-(
WZ nepodporuje afaik pouze serverové FP Extensions, ale "normální" stránky z FP samozřejmě akceptuje.
Na té vstupní stránce voláš obrázek index.1.gif, který by měl být na stejné úrovni jako ta titulní stránka (tj. v žádném podadresáři). Tam takový obrázek není. Buď není na serveru vůbec, nebo je jinde, nebo se nejmenuje zcela stejně (důležitá jsou i velká / malá písmena).
to je tim že je v BMP. Ale jak mam zabránit tomu FP server extencions? jako aby my nerušil ty stránka a aby se normálně zobrazili
Takovej vobrovskej obrázek v BMP?
Chudaci dial-upové...