Spojme se proti lamám!

Co mám používat pro tvorbu webu (editor)
reklama :))
nefunguje diakritika na strankach
Co je to MySQL a CSS (zvlášť pro mě :-)))
tak to je pruser..... pockej chvili
no co to kecam... sorry offtopic
2Kristýnek: editor - možná; MySQL a CSS - to už by byly odkazy spíš na www.jakpsatweb.cz... nechci fušovat yuhůovi do řemesla, nehledě na to že by to bylo nošení dříví do lesa. Spíš mě jde o ty jednotlivý problémy, co jsou pořád stejný...
2Tonik a skaff: diky
Možno menej známe:

- ako aktivujem databázu ?
- v nastaveniach som si aktivoval e-mail a stále ho nemám ?
- ako zablokujem nejakú IP adresu?
- som úplný nováčik, ako mám robiť stránku?
- smazali ste mi stránku, môžete ju dať späť?
- ako nahrám stránky na server?
- nefugujú mi odkazy, pritom sú stránky robené vo FrontPagi!?
- ako zruším svoje stránky?
- ako sa pripojím do databázi?
- môžem dať na stránky cudziu mp3 ?
- nepíše mi to háčky a mäkčene!
- ako zálohujem MYSQL databázu?
- načo slúži DROP v PHPMyAdminovy?
- zabudol som heslo, poslite mi ho prosim !
LAMERS NEVER DIE! [Spojme se proti radoby nelamam]
Ach jo, to nemáte nic lepšího na práci, než se tady domlouvat na pomlouvání uživatelů?
Nadpisy: dotaz, pomoc, otázka, help ...
(jiné lamy pak nevědí, kde se co řeší a je z toho lamárna na druhou).
Havel-st: to jako mělo být na mne? Už jsem se vyjádřil neveřejně, tady jen svou privátní diskuzi doplňuji. Rád vidím iniciatívu pomáhat lajkům, ale hlavní - mateřské téma je tu furt Spojme se proti lamám!
2Havel-st: to už je spíš do sekce - nenašli jste ve fóru, nenašli jste na FAQ, takže když už se musíte zeptat, když už musíte založit thread, tak takto: ... a následovaly by rady, jak to udělat nejlíp :-)
for apis: - nebylo, promiň, měl jsem dýl otevřenou stránku, to bylo k seznamu poblémů výše.
Není odpovídání na opravdu hloupé otázky ztráta času? Já bych je prostě ignoroval...
faq.webzdarma.cz je asi dobrá věc, která by měla být součástí wz. Jestli není, tak asi udělat. Možná by to mělo být malinko dynamické a z postřehů, které se tady vyřeší to doplňovat na takovou znalostní db, ale to je spousta práce.
"Autor: Pat (---.karneval.cz)
Datum: 16. 01. 2005 17:14

ad nadavani lamam: takle to funguje uz dlouho, tradicni zpusob zoceleni lam :DD"

Svatá pravda, každej si tim prošel, tak proč šetřit dnešní lamky ;)
jsem taky pro
Nojoale kdyš někdo začiná a ještě neví coa jak tak ještě nemusí bít lama né? Hele já bich teda taky potřeboval poradit a to jak to vlastně mám ten index.htm co uš jsem udělal dostat na Intenret? Já kdyš skoušim to napsat do Explorru do toho okýnka a odentruju to tak se asi nic nestane protože kdyš pak dám www.chorda.wz.cz tak to hlásí že nebil nalezen. Tak díky a mnějte se!
Tady si někdo hraje na lamu? Přiznejte se!
:)
Dobrej pokus. Byl bych ti uvěřil, kdybys tam dal míň pravopisnejch chyb.
Je pravda že ten nápad s vytvořením seznamu nejčastnějších otázek by byl dobrý, to určitě. Ale stejně se pořád spousta lidí zeptá např. proč mi nejedou obrázky. Určitě. I teď se ptají na hodně věcí co třeba jsou přímo v podmínkách umístění reklamy nebo co jsou ve FAQ (těch co už na WZ existují v současné době).
Jo, to chce velký červený nápis NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY!
No, napiste nekdo skript, kterej rozezna BFU a automaticky mu odpovi odkazem na FAQ :-)
nee. to chce na takovy dotazy odpovidat pouze a jenom odkazem (na prislusnou stranku s odpovedi) a nicim jinym. lamy zasadne nectou faq
Pokud má křišťálová koule USB zástrčku a příslušné ovladače, tak by takový skript nemusel být problém ;)