Nejoblíbenější hra

Tak se pochlubte! Co nejradši paříte?
NFS Undrg. 2, GTA: Vice City, občas si zahraju Unreal a Locomotion.
U mě je to těžké. Mám období, kdy stahuju nové hry jak na běžícím pásu, ale každou hraju třeba jen tejden (málokterá se u mě uchytí na delší dobu).

Velice se ale vryly tyto: GTA Vice City a UT2004 po síti. Válečné strategie mě nebaví (přiznávám se proč - prohrávám v nich), RPG jsou často nudnými matematickými tabulkami (s výjimkou Dungeon Siege, tahle hra mě chytla víc, než UT2004). Ze všech ostatních strategií mám nejradší Transport Tycoon Deluxe, resp. OpenTTD. Adventury jsou některé těžší, některé lehčí, ale většinou je bez pošťouchnutí nevyřeším. Sám jsem vyřešil jedinou - The Neverhood, což mezi staršíma adventurama imho rulezz.
Jediný co občas hraju je cs 1.6 ... a hlavně teďka prahistorika ... ale ten mi poslední dobou nejde... nemůžu se dostat přes ty prokletý stromy... dycky spadnu dolu ... :-/
onehda sem hral wolf et
enemy territory, doom2 (pres zdaemon)
Jo starý dobrý TTDL, kam se na něj hrabe Locomotion :) Adventury a RPG sem nikdy pořádně nehrál, protože mě to nebaví a za strategii tak třeba Age of Empieres II.
counter strike, delta force 2 a 3
inak ma bavia RPG a adventurky (neverhood rulezz)
Parim PSPad, Firefox, Mirandu, Winamp, mIRC apod., bavi me to
UT2004 (musí mě bavit-mam totiž originál:-o)) a ještě GTA1 (nevíte někdo, jak se sejvuje?)
>> U mě je to těžké. Mám období, kdy stahuju nové hry jak na běžícím pásu,
>> ale každou hraju třeba jen tejden (málokterá se u mě uchytí na delší
>> dobu).

To je opravdu výborný přístup, stahovat si všechny hry, jen si je vyzkoušet a zase stáhnout další...
Kdyby sis nějakou hru koupil po pečlivém zvážení jestli za to stojí (recenze, zkouška dema), tak bys měl ke hrám úplně jiný přístup, dohrál bys ji až do konce a pak si ji zahrál ještě několikrát.
Já jsem schopen pochopit člověka, který nemá peníze na koupení hry za 1400 Kč, tak si ji prostě sežene pirátsky když po ni hodně touží, ale nejsem schopen pochopit někoho, kdo shání pirátsky jednu hru za druhou jen proto, aby zjistlil, že ho stejně nebaví.

Sorry, to tu sice moc nepatří, ale vyprovokoval mě ten příspěvek.

Jinak já moc času na hraní nemám, ale u mě je to momentálně Vietcong.
Tom> Nipal si samozrejme kupuje originalky.
No nevím, kolik originálek se dá stáhnout? Tak možná HL2 přes Steam...
Já momentálně hraju Splinter Cella: Pandora Tomorrow a Zoo Tycoon (nevim čim to je, ale mě to stavění výběhů hrozně baví). Občas ale zapařim Mafii a Return to Castle Wolfeinstein.

Jsem prostě staromilec a tak hraju i starší hry!
hraju hada na nokii 3310 a je to husta parba :))) a taky cs 1.6... a icq jinak nejsem gammer one.... jo a hrajete nekdo darkedena nebo ultimu online?
Stunts, TT De Luxe, pak anglický překlady a sem tam Javu.
Counter-Strike 1.6 a zanedlouho budu pařit Half-Life 2 a Counter-Strike: Source . . .
Pat: dík, ty...

Stahuju tři hry měsíčně, což rozhodně neodpovídá celkovému množství her, co výcházejí. A stahuju na základě recenzí v časopisech, navíc já zas nemohu celé dny prosedět u kompu a něco pařit. Jsem posedlý spíše touhou něco tvořit, proto u mnoha her nevydržím :|
Me osobne nejvic bavil Commander Keen. Ostatne je to uz par let a na te i486SX mi tehda nic jinyho nefaralo...
To Sojkovec> Můžeš si u mě stáhnout všech 7CK:-)
#lama: jj, to je tiez fajn

inak na mobil je pecka Bounce (skoda ze len 11 levelov) a prince SOT.
teraz hram moorhuhn camera (tiez mobil) ale moorhuhn na PC je bezva

Neverhood, Moorhuhn, PSPad, IRC, FireFox rulezz ;)
columbo: A myslíš že je to legální? Pokud vím, tak id pořád na CK vlastní licence a prodává jej, dokonce i na konzole...
goddard>keen.wz.cz
columbo: nevadí, snad příště;)
odkazy na jiné weby na stáhnutí her můžou bejt, aniž by mi smazali web. Že jo?